17 kwietnia 2020 Udostępnij

Groupon - dlaczego nadal warto korzystać z zakupów grupowych?

Jak każdy z nas może zauważyć, z dnia na dzień internetowe kupony rabatowe stają się coraz popularniejsze. Jest to jeden ze sposobów na przyciągnięcie klienta. To świetne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i konsumentów, którzy mogą pozwolić sobie na kupno niedostępnych produktów oraz zaoszczędzenie wiele gotówki. W większości wypadków w kuponach wliczane są zestawy czy kolekcje, jednak bez większego problem jesteśmy także w stanie znaleźć zupełnie indywidualne produkty. Marką, która jest najbardziej rozpoznawana w tym segmencie, jest oczywiście Groupon. Oferuje swoim klientom wiele kategorii oraz niezwykle rozbudowany asortyment. Dlaczego warto korzystać z oferty Grouponu?

Jakie korzyści zapewnia nam korzystanie z kuponów rabatowych online?

Internetowe kody rabatowe to znacznie praktyczniejsze rozwiązanie niż klasyczne drukowane kupony. Nie ma co się oszukiwać, coraz więcej osób robi zakupy przez internet i te drugie są powoli wypierane przez nowoczesne rozwiązanie. Wiele opcji, wygoda, możliwości, a także szybkość przeprowadzania transakcji sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z internetowej oferty. Na Grouponie możemy zakupić kody, które zapewnią nam obiad w dobrej restauracji, tańszy wypad do kina czy bilety lotnicze.

Nie możemy także zapomnieć, że z kuponów jesteśmy w stanie korzystać absolutnie w każdym miejscu na świecie o dowolnej porze. Aby je znaleźć, będziemy potrzebowali tylko i wyłącznie telefonu, czyli sprzętu, który prawie wszyscy mają zawsze przy sobie. Co więcej, zgubienie kodu rabatowego online jest znacznie trudniejsze niż jego papierowego odpowiednika. Chyba każdy z nas zna sytuację, kiedy gdzieś zapodział swój kupon i już nigdy go nie odzyskał. Co ważne, nie będziemy mieli także problemu z określeniem daty ważności, co zawsze sprawia nam to wiele problemów. W przypadku kuponów online jedyne co musimy zrobić, to wejść na przykład w oferty Groupon a system sam wyświetli nam aktualne promocje a te, które są przedawnione, po prostu pominie. Rabaty, z jakich możemy korzystać, nie odnoszą się jedynie do odzieży, elektroniki czy technologii. Bez większego problemu jesteśmy w stanie znaleźć oferty, jakie zapewnią nam znacznie tańsze meble, sprzęt ogrodniczy czy RTV i AGD, a nawet wyposażenie wnętrz. Możliwości są naprawdę ogromne a co najważniejsze dla nas - stale rosną. 

Groupon to najbardziej znana marka, jaka zajmuje się sprzedażą przeróżnych internetowych kuponów rabatowych. Ich klienci rozproszeni są na całym świecie, lecz firma oferuje im spersonalizowane rabaty. W związku z tym Groupon pozwoli nam na zakup zupełnie nowego sprzętu elektronicznego, wyjazd na wymarzone wakacje czy wymianę roweru na znacznie lepszy model. Co więcej, marka skupia się na promocji lokalnych biznesów. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów, którzy mogą się cieszyć znacznie mniejszymi cenami.

Co możemy znaleźć w ofercie Grouponu?

Firma ta posiada na swojej stronie internetowej multum ofert. W celu ułatwienia poszukiwań potencjalnemu klientowi firma zdecydowała się na podział na ogólne kategorie. Jakie zostały wyróżnione?

Czas wolny

Znajdziemy tutaj całkiem zróżnicowany asortyment, który pomoże nam w rozwijaniu naszych zainteresowań w wolnym czasie. W tej kategorii zetkniemy się z największą ilością ofert ze względu na to, że są w niej umieszczone produkty z wielu dziedzin. Dlatego możemy spotkać się z takimi produktami jak: wyjazd do Legolandu, kurs nurkowania, zniżki na napoje czy drinki w konkretnych klubach, a także tańsze bilety na bilard czy do parku trampolin.

Zdrowie i fitness

Nie ma co się oszukiwać, ta kategoria nie będzie zbytnio wielką niewiadomą. Możemy w niej spotkać nie tylko kupony rabatowe na konkretne zajęcia w siłowni, takie jak zumba, joga czy trening z trenerem personalnym, a także wiele rodzajów sprzętu. Poczynając od hantli, możemy się tutaj zetknąć nawet z ogromnymi ciężarami do ćwiczeń. Przedrostek zdrowie również nie znajduje się tutaj przypadkowo. Dlatego znajdziemy także oferty dietetyków, zniżkę na okulary, a nawet pełne pakiety laboratoryjnych badań.

Travel

Jak sama nazwa wskazuje, jest to kategoria stworzona z myślą o podróżnikach. Wyjazd nad morze czy w góry? Nic prostszego - czekają na nas Sopot, Mielno, Bieszczady, Kościelisko, a także wiele innych malowniczych miejsc. W każdej ofercie możemy zdecydować, jak długi ma być wyjazd oraz na jaki standard się decydujemy.

Motoryzacja

Tutaj możemy zakupić kupony rabatowe na myjnię samochodową, wymianę kół czy dezynfekcję klimatyzacji. Ogólnie rzecz biorąc, znajdziemy tutaj wszystko, co jest związane z naprawami oraz usprawnieniami naszego pojazdu.

Przykłady, jakie są wyżej wymienione to nie wszystko. Określenie każdego z nich jest po prostu niemożliwe, gdyż są to ogromne liczby. Jednak kiedy pomyślimy o tej ilości kuponów, stwierdzimy, że na pewno znajdziemy tam coś dla siebie. I dokładnie tak jest, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania, każda osoba będzie zadowolona z oferty Grouponu oraz ewentualnych zakupów. 

Komentarze (0)