8 października 2018 Udostępnij

TOTALbet jako nowa pozycja na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Legalni bukmacherzy nie stoją w miejscu – stopniowo grono licencjonowanych firm bukmacherskich zasilają kolejne podmioty. W ostatnim czasie pojawili się dwaj nowi gracze, a jednym z nich jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Co wiadomo o tym legalnym bukmacherze? I czego można się po nim spodziewać?

Interesuje Cię temat legalnych bukmacherów? Kliknij tutaj: legalni bukmacherzy – dowiedz się, co na ten temat mają do powiedzenia eksperci w obszarze sportu i zakładów, z portalu Zagranie.com

Legalni bukmacherzy rosną w siłę za sprawą TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Osoby, które natkną się na tego operatora w Internecie, mogą początkowo być nieco nieufni, bo to wciąż nowe hasło. My jednak rozwiewamy ewentualne wątpliwości. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to w pełni legalna w Polsce firma bukmacherska, która 22 marca 2018 roku otrzymała licencję Ministerstwa Finansów. Co poza tym wiadomo o tym bukmacherze i czego możemy się spodziewać?

Z kwestii formalnych wiemy, że TOTALbet to polska firma, za którą stoi polski kapitał. Podmiot wchodzi w skład ZPR Media, obok między innymi Super Expressu czy Radio ESKA. TOTALbet, w przeciwieństwie do drugiego z nowych legalnych bukmacherów – Cherry Online Polska, rozpoczął już swoją działalność. Pierwszych klientów postanowił przyjąć w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 i można powiedzieć, że wystartował pełną parą.

Postawił na nowoczesną stronę internetową o dość oryginalnym układzie, czym pewnie zainteresuje połowę graczy, a drugą połowę zdenerwuje. Oprócz tego proponuje pakiet powitalny dla nowych graczy, składający się z dwóch elementów: bonusu od depozytu i tak lubianego darmowego zakładu. Przypomnijmy, że to dość popularny zestaw, dlatego graczy na pewno ucieszy większy wybór w kwestii promocji dla nowych klientów. W końcu każdy lubi mieć wybór, a tym samym doceniamy, że TOTALbet staje na wysokości zdania i prezentuje konkurencyjną ofertę w stosunku do pozostałych legalnych bukmacherów.

bukmacher

Poza tym można znaleźć na jego stronie całkiem pokaźnych rozmiarów listę sportów możliwych do obstawiania, na którą składają się te najpopularniejsze, takie jak piłka nożna, ale również te mniej znane, jak pesapallo. Do tego TOTALbet oferuje obstawianie na żywo, e-sporty i w planuje wprowadzić jeszcze sporty wirtualne.

Czym się wyróżnia TOTALbet na tle pozostałych legalnych bukmacherów?

Każdemu nowemu operatorowi zależy na tym, żeby zwrócić na siebie uwagę graczy, zaskarbić sobie ich sympatię, a potem zatrzymać u siebie na dłużej. TOTALbet wyróżnia się na przykład możliwością założenia tymczasowego konta. Dla graczy, chcących przetestować nowego operatora, to spore ułatwienie – dzięki tej funkcji mogą obejść sporo formalności, które towarzyszą standardowej rejestracji. Konto tymczasowe jest aktywne przez 90 dni, a więc to idealny czas na przyjrzenie się bliżej bukmacherowi. Warto również pochwalić TOTALbet za Real Cashout – jak zapewnia, funkcja wypłaty pieniędzy przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na kuponie nieobarczona jest żadnymi zbędnymi formalnościami, przez co szybko można wycofać się z gry, unikając strat. Do tego bukmacher stara się na każdym kroku ułatwić grę, na przykład za sprawą panelu „Szybki Kupon”, pozwalającego na wygenerowanie przez system kuponu odpowiadającego oczekiwaniom gracza.

Jak widać, TOTALbet ma konkretny plan na siebie i idzie do przodu. Graczom pozostaje z niecierpliwością oczekiwać na jego kolejne ruchy, a pozostałym operatorom – mieć się na baczności!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)