11 marca 2021 Udostępnij

TOP 7 polecanych zapachów samochodowych California scents

Od pierwszego odświeżacza do samochodu w kształcie choinki zawieszonego na lusterku wstecznym aż do dzisiaj - kiedy kilku producentów pojazdów oferuje pokładowe systemy aromaterapeutyczne – robimy wszystko, aby samochody pachniały bardziej atrakcyjnie. Odświeżacze do samochodu są jak woda kolońska lub perfumy. Nie każdy lubi ten sam zapach. Zapachy, które ludzie lubią, są tak bardzo osobiste, że osiągnięcie konsensusu co do tego, które zapachy zachwycą zmysły wszystkich, a które urażą, jest praktycznie niemożliwe.

Wybraliśmy zapachy samochodowe i odświeżacze powietrza na podstawie kilku czynników, w tym ich średniej oceny, liczby pozytywnych recenzji i rekomendacji z wiarygodnych witryn motoryzacyjnych. Dla urozmaicenia dodaliśmy również kilka różnych rodzajów odświeżaczy do samochodu.

California scents: na czym polega fenomen marki?

Firma California Scents rozpoczęła działalność w 1993 roku od pierwszych w 100% czystych, organicznych odświeżaczy powietrza na bazie olejków zapachowych, zapakowanych w nadające się do recyklingu aluminiowe kanistry. Obecnie firma jest wiodącym producentem naturalnych produktów do odświeżania powietrza do domu, biura czy samochodu, a także dla właścicieli zwierząt domowych. Przez lata wysokie standardy, zgodnie z którymi produkowane są produkty California Scents, nie uległy zmianie. Co więcej, każdy ręcznie wytwarzany zapach jest tworzony z przyjaznym dla środowiska podejściem. Produkty California Scents są dostępne w ponad 50 zapachach i można je znaleźć w ponad 100 krajach na całym świecie. W 2015 roku California Scents stała się częścią rodziny marek HandStands. Firma Handstands została założona w 1983 roku i nieustannie pracuje nad poprawą jakości życia ludzi, opracowując produkty do codziennego użytku. Handstands oferuje szeroką gamę unikalnych produktów do odświeżania i czyszczenia powietrza pod markami Refresh Your Car, Lexol, Driven, California Scents oraz Bahama & Co.

Firma HandStands, Draper, UT, zajmująca się odświeżaczami powietrza samochodowego, nabyła California Scents od swojej współzałożycielki i właścicielki Lindy Doppes. California Scents to wysokiej jakości produkty, unikalne możliwości mieszania zapachów i entuzjastyczna baza klientów, z której California Scents jest znana od lat.

TOP 7 polecanych zapachów samochodowych

Niezależnie od tego, czy jeździsz klasycznym samochodem czy nowoczesnym pojazdem hybrydowym, to prawdopodobnie spędzasz w samochodzie kilka godzin dziennie. Dlatego właśnie powinieneś zadbać o odpowiedni zapach we wnętrzu samochodu. Spójrzmy na 7 najbardziej cenionych produktów tego typu:

  1. Worek oczyszczający powietrze California Good Homes - Z ponad 2000 pięciogwiazdkowymi recenzjami na Amazon, California Good Homes Air Purifying Bag ma wielu zwolenników. Każda torba sprawia, że samochód pachnie wspaniale, a torby mogą być również używane w całym domu. Znajdujący się wewnątrz węgiel aktywny pochłania nieprzyjemne zapachy, pozostawiając przestrzeń pachnącą świeżością i czystością. Ponadto te poręczne torby oczyszczają również samo powietrze, zatrzymując nadmiar wilgoci, pleśń, bakterie, alergeny i inne niepożądane cząsteczki.
  2. Car Cuties Cat - Te odświeżacze w kształcie kota zapewniają do 30 dni czystego powietrza i mogą być używane w każdym typie pojazdu. Dostępnych jest również wiele różnych zapachów, w tym różany, kawowy, jaśminowy i cytrusowy.
  3. Meguiar - Niezależnie od tego, czy jest to dym papierosowy, mokry pies czy odzież treningowa, ten jednorazowy aerozol usuwa wszystkie brzydkie zapachy. Oprócz zapachu nowego samochodu, ten aerozol jest również dostępny w wersji z korzennym drewnem, gajami cytrusowymi, musującymi jagodami i kilkoma innymi wspaniałymi opcjami.
  4. Happy Wax Car Cub - Dzięki zastosowaniu olejków eterycznych te odświeżacze powietrza zapewniają w samochodzie zapach, który pokochasz za każdym razem, gdy otworzysz drzwi. Od cudownego plażowego zapachu po uspokajającą lawendę - każdy znajdzie coś dla siebie.
  5. California Scents Can Air Freshener - Funkcjonujący 60 dni lub dłużej, odświeżacz California Scents Can Air jest najpopularniejszym wyborem użytkowników samochodów. Specjalna formuła premium jest dostępna w sześciu różnych zapachach, w tym wanilia Monterey, jaśmin pustyni i truskawka Shasta. Ponadto te wszechstronne odświeżacze mogą być używane wszędzie, od samochodu po dom, i można je łatwo aktywować, zdejmując pokrywkę. Dla tych, którzy chcą chronić środowisko, aluminiowy kanister można poddać recyklingowi, a wewnętrzna wkładka z włókna jest również biodegradowalna.
  6. Febreze - Te małe odświeżacze mocują się bezpośrednio do otworów wentylacyjnych w samochodzie i zawierają indywidualne pokrętła do kontrolowania intensywności odświeżania. Każdy z pięciu dołączonych klipsów odpowietrzających usuwa i eliminuje zapachy skuteczniej niż przeciętny odświeżacz do samochodu.
  7. Little Trees - Te odświeżacze są dostępne w ponad 40 różnych zapachach, w tym sosny królewskiej, zielonego jabłka i pomidora. Co więcej, odświeżacze powietrza zawieszane w bocznych lusterkach zapewniają orzeźwiający zapach, który maskuje niechciane i uporczywe zapachy.

Powyższe pozycje zapachów samochodowych znajdziesz na https://sklep.motogo.pl/

Jak długo pachną produkty marki California scents?

California Scents to jedna z najpopularniejszych marek i producentów odświeżaczy. California Scents ma wiele różnych rodzajów produktów do odświeżania powietrza. Od klipsów wentylacyjnych po wiszące odświeżacze powietrza i pojemniki na zapachy. Jedną z największych zalet jest zapach utrzymujący się do 60 dni. Dzięki regulowanej kontroli zapachu konsumenci będą mieli kontrolę nad siłą zapachu.

Komentarze (0)