18 maja 2017 Udostępnij

Sportowy telefon i aplikacje na Huawei Y6 II Compact

Jeżeli nie możesz wytrzymać kilku dni bez obejrzenia meczu lub śledzenia portali sportowych, koniecznie pobierz na swojego smartfona kilka aplikacji, dzięki którym nie ominie Cię żadne wydarzenie ze świata sportu.

Smartfon dla prawdziwego fana sportu

Niektórzy zwykli mawiać, że sport to dzisiejszy odpowiednik wojny. Niezależnie od tego, czy mecz bądź spotkanie odbywa się na boisku, parkiecie, torze czy korcie – element rywalizacji jest nieodłączny, a to pobudza emocje wszystkich kibiców. Walka do samego końca, nieoczekiwane zmiany rezultatów, radość zwycięstwa, gorycz porażki – to m.in. te elementy przyciągają fanów na trybuny i przed ekrany telewizorów.

Niestety nie zawsze jesteś w stanie obejrzeć zmagania swojego ulubionego zawodnika, czy obserwować rywalizację drużyny, której kibicujesz. Na szczęście istnieje kilka aplikacji dla fanów sportu, dzięki którym w każdym momencie będziesz na bieżąco. Wystarczy posiadać solidny smartfon ze stałym dostępem do Internetu, jak np. Huawei Y6 II Compact i pobrać kilka praktycznych aplikacji.

Livescore – najpopularniejsza aplikacja sportowa na świecie

Program ten funkcjonuje już niemal 20 lat, choć jego wersja mobilna jest oczywiście znacznie młodsza. Mimo to cieszy się ogromnym zaufaniem kibiców na całym świecie. To także jedyna aplikacja o tak szerokich zasobach. Pozwala na śledzenie rozgrywek w wielu dyscyplinach, oprócz piłki nożnej to także koszykówka, hokej na lodzie, tenis czy nawet krykiet. Aktualizacja wyników odbywa się co minutę, podaje przy tym nie tylko informacje np. o strzelcach bramek, ale publikuje pełne raporty tekstowe ze spotkań.

Sam interfejs, choć bardzo prosty, prezentuje się przyjaźnie i nie sprawia kłopotów w obsłudze. Dodatkowo program do pracy potrzebuje niewielkiego transferu, przez co relacje można śledzić nawet przy pozornie zbyt małym zasięgu.

Sport.pl – polski gigant

Aplikacja działa po części podobnie jak Livescore, choć nie oferuje dostępu do tak wielu spotkań na żywo, jak ma to miejsce w przypadku zagranicznego programu. Ma za to zupełnie inną zaletę – oprócz relacji z meczów, publikowane są tu setki artykułów tematycznych.

Cenną zaletą aplikacji jest możliwość wyboru newsów, od których chcesz otrzymywać powiadomienia. Mogą one dotyczyć np. wybranej drużyny lub dyscypliny sportu. Ciekawostką jest, że można tu przeglądać również najistotniejsze newsy wprost z kanałów w mediach społecznościowych prowadzonych przez gwiazdy sportowe oraz ekspertów. W aplikacji często pojawiają się opinie znanych komentatorów.

Goal+ na Huawei Y6 II Compact

To aplikacja absolutnie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Przeznaczona jest dla prawdziwych fanów piłki nożnej. Pozwala nie tylko na poznawanie większości newsów ze świata futbolu w czasie rzeczywistym, ale na analizę bramek i strzałów w 3D – również tych, które nie zakończyły się golem. Użytkownicy aplikacji ponadto mogą analizować profile tak zawodników, jak i całych drużyn. Skorzystaj z opcji porównania graczy i sprawdź ich dokonania.

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem sportu, po prostu musisz mieć te aplikacje. Dzięki nim zawsze i wszędzie będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami oraz stanem rozgrywek.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)