26 marca 2019 Udostępnij

Jak wyszukać nieznane numery telefonu

Znowu telefon dzwoni, podnosisz swój aparat komórkowy, a wyświetlaczu numer, którego brak w pamięci telefonu. Pojawia się kolejne nieodebrane połączenie – niestety nie wiesz od kogo. Dwudziesty raz dzwoni do Ciebie ten sam numer, a ty już masz dosyć i chcesz, żeby przestał cię nękać, ale nie wiesz nawet kto dzwoni. Jest na to sposób. Można skorzystać z różnego rodzaju serwisów, które pozwolą ustalenie czyj jest numer telefonu, który uporczywie do nas wydzwania lub od którego mamy nieodebrane połączenie. Cały proces jest banalnie prosty, ale dzięki temu możemy oszczędzić sporo nerwów. 

Zobacz równieżhttp://wyszukiwarkaosob.pl/

W wyszukiwarce np. Google musimy wpisać frazę „kto dzwonił”, „czyj to numer” itp. Wyszukiwarka zaproponuje nam wiele trafionych serwisów i to od nas zależy z którego skorzystamy. Może po prostu potrzebujemy coś w formie internetowej książki telefonicznej, gdzie dowiemy się tylko kto dzwonił? A może zależy nam na wystawieniu jakiegoś komentarza do danego numeru i chcemy przy okazji zaznajomić się z ocenami innych, którzy mieli do czynienia z uporczywym dla nas numerem? Wybierzmy więc taką, jaka pasuje nam najbardziej. Następnie w prosty sposób możemy zobaczyć czyj to numer. Wpiszmy w wewnętrzną wyszukiwarkę strony numer telefonu, z którym mamy problem, a następnie wciśnijmy przycisk „szukaj”. Pojawi nam się ten numer i przypisze go w miarę konkretnie do danej firmy. Pod spodem możemy szukać ocen innych użytkowników i ich komentarzy. Dzięki temu będziemy wiedzieć kto jeszcze miał podobny problem. 

Niestety, telemarketerzy z nową ofertą na telefon i fantastyczną okazją na nowy internet, potrafią do nas dzwonić i dzwonić do upadłego. Dzięki poznaniu czyj to numer, możemy zablokować go, aby nie mógł więcej wykonywać do nas połączeń. Jeśli dowiemy się, że to ktoś, kto notorycznie do wszystkich dzwoni i jest tzw. „głuchym telefonem”, możemy zaistniałą sytuację zgłosić dzięki temu odpowiednim służbom. 

Internet na pewno pomoże nam w ustaleniu tego, w jakim celu ktoś po drugiej stronie do nas dzwonił, bo ustali nam kim jest. 

Polecamy takżehttp://obcynumer.pl/

 

Komentarze (0)