22 lutego 2018 Udostępnij

Fibromialgia – poznaj miejsce, gdzie leczą ją naturalnymi metodami

Ból i zmęczenie nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować? Rzuć wyzwanie fibromialgii. Walcz o swoje zdrowie różnymi metodami. W Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness możesz skorzystać z naturalnych kuracji. Wyjazd będzie okazją do podleczenia organizmu i odpoczynku w luksusowych warunkach.

Słoneczny Zdrój to hotel położny w Busku-Zdroju, miejscowości uzdrowiskowej na malowniczym Ponidziu, która słynie z wód siarczkowych, wykorzystywanych w balneologii. To Medical SPA wyspecjalizowane w leczeniu chorób układu ruchu. Tutaj pacjenci leczeni są kompleksowo. Nad ich dobrym samopoczuciem czuwa sztab ekspertów: renomowany lekarz, szereg fizjoterapeutów i rehabilitantów, a nawet dietetyk.

Leczenie fibromialgii w Medical SPA

Objawy fibromialgii można złagodzić naturalnymi metodami. Goście wypoczywający w Słonecznym Zdroju, którzy cierpią na tę chorobę, mogą zażywać zabiegów fizjoterapeutycznych w 39 nowocześnie wyposażonych gabinetach. W Medical SPA są leczeni za pomocą różnego rodzaju naturalnych zabiegów:

  • Kąpieli siarczkowych – Podczas balneoterapii siarkowodór zawarty w wodzie oddziałuje na mięśnie i stawy. Łagodzi ból, zwalcza stany zapalne i przyspiesza regenerację organizmu.
  • Krioterapii – Seans w kriokomorze, w której temperatura może dochodzić nawet do -150 °C pobudza krążenie krwi, przyspiesza odnowę tkanek i uśmierza ból.
  • Ultradźwięków – Masaż ultradźwiękami zmniejsza obrzęki. Zabieg działa także przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo.
  • Biomechanicznej Stymulacji Mięśni – Metoda pozwala na szybki wzrost siły, wzmocnienie mięśni i poprawienie sprawności ruchowej pacjenta.

Wczasy, które podniosą komfort życia

Fibrmialgię można podleczyć w Słonecznym Zdroju korzystając z pakietów leczniczych. To specjalne oferty, które oprócz noclegów w czterogwiazdkowym hotelu, dostępu do strefy wellness i posiłków w wykwintnej restauracji, zawierają również fizjoterapię, zaleconą przez lekarza. Szczególnie polecamy „Pakiet medyczny PLUS”, „Wczasy rehabilitacyjne” oraz „Pakiet Medi Exclusive”. Wszystkie propozycje obejmują dłuższy pobyt, który umożliwia skorzystanie z serii zabiegów medycznych. Dzięki temu urlop w Medical SPA pozwoli znacznie poprawić stan organizmu.

Więcej o leczeniu fibromialgii dowiesz się na stronie www.slonecznyzdroj.pl

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)