8 marca 2022 Udostępnij

Domowa siłownia, jakiego sprzętu potrzebujemy

W trakcie zimowych miesięcy, kiedy pogoda zdecydowanie nie zachęca do wychodzenia do domów, popularnym rozwiązaniem staje urządzanie domowej siłowni, za sprawą której, możemy wykonać profesjonalny trening, nie wychodząc z własnego mieszkania. Jeżeli zależy ci na jakościowych ćwiczeniach, które zwiększą wydolność organizmu i poprawią twoją kondycję, postaw na nowoczesne i uniwersalne sprzęty, które możesz wykorzystać w swoich czterech ścianach na wiele sposobów.  

Rower powietrzny, funkcjonalne rozwiązanie, które dobrze sprawdzi się w domu

Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w rowerach stacjonarnych Air Bike możemy mieć w domu trzy urządzenia w formie jednego. Rower powietrzny w wygodny sposób łączy w sobie funkcjonalność zwykłego rowerka stacjonarnego, orbitreka oraz wioślarza. Konstrukcja roweru opiera się na dwóch stabilnych kołach, do których dołączone zostało siodełko, pedały oraz wygodne uchwyty na ręce. Pracując z rowerem powietrznym, pokonujemy opór, który uzależniony jest od szybkości naszych ruchów oraz wielkości wentylatora. Postaw na uniwersalne rozwiązanie, które zapewnia ci jakościowy trening zarówno górnych, jak i dolnych partii mięśni, w zależności od twoich indywidualnych potrzeb. Nowoczesny design i cicha praca urządzenia sprawią, że produkt świetnie sprawdzi się w domowej siłowni do rozgrzewki, ćwiczeń cardio oraz ćwiczeń interwałowych. Parametry każdego z urządzeń możesz wygodnie dostosować do własnych możliwości, skupiając się na grupach mięśni, na których aktualnie najbardziej ci zależy. 

Bieżnia do ćwiczenia wytrzymałości 

Bieżnia to obecnie jedno z najpopularniejszych urządzeń sportowych, które znajduje się w naszych domach. Dzięki odpowiednim parametrom poszczególnych modeli jesteśmy w stanie dopasować tempo poruszania się do własnych potrzeb. Postaw na rytmiczny marsz, dynamiczny trucht lub szybki bieg, który pozwoli ci w odpowiedni sposób trenować własną wytrzymałość, nawet gdy warunki pogodowe na zewnątrz, nie zachęcają do uprawiania sportów. Zaawansowane technologicznie urządzenia są w stanie dokonywać pomiaru naszego pulsu, możemy także wybrać odpowiednią playlistę, która umożliwi nam przyjemny marszobieg. Dzięki solidnej bieżni zapewnisz sobie odpowiedni trening, za pomocą którego zwiększysz wytrzymałość mięśni nóg, brzucha i pośladków. Postaw na profesjonalny sprzęt w swoim domu. 

Elastyczne gumy do ćwiczeń 

Kompleksowy trening i rozgrzewkę będziesz w stanie odbyć dzięki wytrzymałym i elastycznym gumom do ćwiczeń. Tego typu sprzęt świetnie sprawdzi się do modelowania wybranych partii mięśni rąk, nóg, brzucha oraz pleców. Rozciągliwe gumy idealnie sprawdzą się w trakcie rehabilitacji oraz kontuzji, zapewniając ćwiczenia w pełni dostosowane do zakresu naszych ruchów. Zastosowanie gum jest bardzo różnorodne i z pewnością uda ci się wymyślić mnóstwo ćwiczeń z ich wykorzystaniem. 

Planując projekt domowej siłowni, postaw na nowoczesne sprzęty, które z łatwością mieszczą się na małej przestrzeni. 

Artykuł partnera

Komentarze (0)