21 lipca 2016 Udostępnij

Twoje dzieci pokochają Tatry

Jeśli uwielbiasz górskie przygody, ale twoje pociechy nie podzielają entuzjazmu i nie chcą całymi dniami chodzić za tobą, nie martw się. Są miejsca, które spodobają się nawet najbardziej upartym przeciwnikom aktywnego wypoczynku.

Zbliża się wyczekiwany urlop, marzysz o wakacjach w górach, ale ciągle zastanawiasz się jak namówisz do takiego wyjazdu dzieci, które za tym nie przepadają. Gdzie znajdziesz miejsce, w kórym najmłodsi znajdą mnóstwo atrakcji, gdzie nie będą się nudzić, a przy okazji zażyją trochę sportu i aktywności dobrej dla zdrowia. Nie daj się przytłoczyć niepewności i zarządź wakacyjny wyjazd w Tatry. Nie dość, że zapewnisz dzieciom mnóstwo frajdy, to jeszcze spokojnie uda ci się pochodzić po górach. To zdecydowanie możliwe!


Na dobry początek warto wybrać mniejszą miejscowość, aby nie zniechęcić rodziny, już na samym początku, tłumem turystów i setkami stoisk z pamiątkami. Muszą od razu zobaczyć, że będzie się działo. Świetnym pomysłem będzie Białka Tatrzańska. Atrakcje dla dzieci znajdziemy w Termie Bania – hotelu i kompleksie wypoczynkowym, z wodami termalnymi, saunarium oraz aquaparkiem. Twoje pociechy od rana do wieczora będą mogły korzystać ze świetnych rzeczy. Dla najmłodszych, w specjalnej strefie, przygotowane są zjeżdżalnie, w tym osobna, rodzinna, przeznaczona dla maluchów bawiących się razem z rodzicami, wodny wąż i magiczne wysepki. Starsze dzieci będą mogły skorzystać z wielu rodzajów zjeżdzalni, np. krętej lub superszybkiej, groty z gejzerem, wodospadu czy karuzeli wodnych. Oprócz tego, w pobliżu znajdziemy również boisko i siłownię, a także oponkową zjeżdżalnię, tyrolkę, piaskownicę i gokarty. Jednym słowem, nikt nie ma prawa narzekać na nudę.

W Białce Tatrzańskiej atrakcje dla dzieci w Termie Bania, to nie jedyny powód, dla którego warto się tam wybrać. Wody termalne, które wypełniają kompleks basenów działają zdrowotnie, są bogate w minerały i wpływają pozytywnie na kondycję skóry. Dobro z natury, które przyda się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Pozbędziemy się stresu i uczucia przemęczenia, obrzęków i opuchnięć, nawilżymy skórę.

Relaks w wodzie będzie idealny po górskich wycieczkach. Ale co z nimi? Jeśli dzieci będą zajęte, chyba uda się znaleźć trochę czasu na zdobywanie nowych szczytów lub spacer ulubionymi szlakami. A może dopieszczone taką ilością atrakcji dzieciaki dadzą się namówić na wspólną wycieczkę? Tego nie wie nikt, ale zawsze warto spróbować.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)