4 maja 2018 Udostępnij

5 pomysłów na wycieczkę

Lato to pora roku, podczas której szczególnie chcemy korzystać z pięknej pogody oraz promieni słonecznych. W tym okresie lubimy wybierać się na wycieczki, aby odkrywać świat i jego uroki. Jakie są atrakcyjne pomysły na wycieczkę? Przedstawiamy 5 pomysłów na ciekawe wyjazdy.

Muzeum Pierników w Toruniu

Podczas wizyty w muzeum każdy z nas otrzymuje szansę wytworzenia pod okiem Mistrza oraz Korzennej Wiedźmy tradycyjnych wypieków. Proces obejmuje przygotowywanie ciasta w specjalnych formach oraz upieczenie pierników, które można później zabrać ze sobą do domu. To świetna propozycja dla rodziców z dziećmi na weekendowy wypad.

Gdańskie Zoo

To doskonała opcja na rodzinny spacer podczas słonecznego dnia. Podczas sprzyjającej pogody można podziwiać zwierzęta, a także dowiedzieć się o nich nieco więcej dzięki tabliczkom umieszczonym obok wybiegów. Dodatkową atrakcją jest możliwość przejazdu po terenie Zoo kolejką, podczas którego można wysłuchiwać ciekawostek o życiu zwierząt.

Muzeum Kopernika

Muzeum Kopernika w Warszawie to świetny pomysł na wyjazd dla całej rodziny. Interaktywne sprzęty pozwolą nie tylko na zapoznanie się ze zjawiskami fizyki, ale również przyniosą ciekawskim dużo radości.

Jurapark Krasiejów

Jurapark Krasiejów to wyjątkowe miejsce, w którym można zapoznać się z historią wielu dinozaurów, a także zobaczyć ich figury w realnych rozmiarach. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników dinozaurów, szczególnie dla dzieci. Na terenie parku znajdują się liczne place zabaw, które z pewnością umilą czas najmłodszym.

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem

To wyjątkowe wydarzenie, które skupia amatorów historii oraz inscenizacji. Barwne stroje, rozmaite konkurencje, a przede wszystkim sama bitwa to z pewnością wydarzenie, które może zachwycić nie tylko miłośników historii.

W realizacji planów na wyjątkowe wycieczki może pomóc szybki kredyt, na przykład w KredytOK – dzięki nim można łatwo i prosto cieszyć się zwiedzaniem ciekawych miejsc razem z najbliższymi, gwarantując sobie niezapomniane wrażenia oraz dużo radości.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)