17 grudnia 2019 Udostępnij

Kredyt na wykończenie mieszkania lub domu - czy to dobre rozwiązanie?

Wykończenie domu i mieszkania często okazuje się znacznie bardziej kosztowne, niż zakładały początkowe szacunki, a kredyt hipoteczny przeznaczony na remont - niewystarczający na urządzenie całości zgodnie z planem. Rozwiązaniem może być wówczas dodatkowy kredyt na wykończenie mieszkania.

1. Kredyt gotówkowy na wykończenie mieszkania

2. Gdzie szukać atrakcyjnych i bezpiecznych propozycji?

Kredyt gotówkowy na wykończenie mieszkania

Remont lub wykończenie domu czy mieszkania wiąże się z wysokimi kosztami. Na ogół zależy nam również, żeby zrobić wszystko jak najszybciej, dlatego dosyć popularne jest branie kredytu na ten cel. Rozwiązaniem jest bankowy kredyt gotówkowy lub pożyczka z od instytucji pożyczkowych. Pieniądze są najczęściej przeznaczane na materiały budowlane, meble, armaturę, urządzenia RTV i AGD, tekstylia, farby czy pensję dla fachowców pracujących przy montażu poszczególnych elementów. Zwykle nie jest to zobowiązanie formalnie zaciągane na ten cel - pożyczoną sumę można wydać na cokolwiek się chce. To wygodne rozwiązanie, jeżeli nie jesteś pewien, ile dokładnie wyniesie cię urządzanie nowego lokum: możesz pożyczyć nieco większą kwotę, a pozostałą na koniec część przeznaczyć na szybszą spłatę zadłużenia lub inny, dowolny cel.

Gdzie szukać atrakcyjnych i bezpiecznych propozycji?

Przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania finansowego, warto jest sprawdzić opinie o wybranym pożyczkodawcy. Możesz między innymi poszukać informacji od innych klientów na forach lub sprawdzić wiarygodność podmiotu w ewidencji prowadzonej przez organy państwowe. Warto również porównać przynajmniej kilka ofert, by wybrać najlepszą dla siebie. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest platforma pożyczkowa - https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-wykonczenie-domu-i-mieszkania/. Składając tylko jeden wniosek, możesz otrzymać nawet kila ofert, zarówno od banków jak i instytucji pożyczkowych. Cały proces wnioskowania odbywa się przez Internet, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z doradcą telefonicznie lub na czacie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)