28 sierpnia 2018 Udostępnij

Jak to kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej?!

Był sobie taki Grześ, co pożyczał pieniądze tam i siam, bo starał się rozkręcić swój biznes. I kiedy w końcu mu się powiodło, to okazało się, że ma sporo do oddania.

Spójrz na niego! Spłacił wszystkie swoje kredyty za jednym zamachem!

Nie wiedział jak zwrócić pożyczone, ale był człowiekiem o czystym sumieniu, więc poszukał rozwiązań w Internecie. A znalazł serwis Ekassa.pl, który podpowiedział mu, że może skorzystać z opcji pobrania kredytu konsolidacyjnego na spłatę chwilówek! To żadna bajka, lecz całkiem realny scenariusz, który każdemu mógł się przydarzyć. Ponadto, kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej – też. Kilka słów o tym.

Załóżmy, że…

Załóżmy, że Twoja historia kredytowa ze względu na wiele czynników okazała się zagrożona, jeżeli patrzeć na nią z punktu widzenia kredytodawcy. Dostałeś tą niemiłą etykietę «niezdolny do wypłacenia się». Kochany, niech to nie będzie dla Ciebie kropką ani kresem Twojego spokojnego życia! Dla Ciebie działa serwis Ekassa.pl, który pomoże znaleźć rozwiązanie. Wejdź na stronę i zobacz, co dla Ciebie zostało opracowane.

No słucham uważnie

Firma Ekassa.pl oferuje Ci:

  • pożyczki o różnym profilu (takie zwykłe);
  • pożyczki konsolidacyjne (o szerokim zasięgu kalkulatora i personalizacji);
  • pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej.

Ten ostatni punkt jest tematem tego wpisu, gdyż zawiera wszystkie te skomplikowane elementy, jednak ze strony odwrotnej: to nie jest chwilówka, to jest taki normalny kredyt, on jest konsolidacyjny oraz jest dostępny dla osób bez zdolności kredytowej. Warunki są przystępne i są zawsze maksymalnie indywidualne. Opracowanie przez system i zespół firmy warunków takiej pożyczki jest skierowane na stworzenie owocnej współpracy pomiędzy pożyczkobiorcą pożyczkodawcą. Ta relacja jest oparta o niższe, bardziej lojalne stawki kredytowe dla osoby, która pożycza pieniądze dla siebie. Firma z kolei bierze na siebie zobowiązania, jednak dostaje gwarancję stałego przypływu pieniędzy. Logiczna, szczera i przede wszystkim spokojna współpraca. Dobrze, że trafiłeś na tę stronę – nie namawiamy Ciebie do podjęcia jakichkolwiek kroków w stronę kredytu, bo mamy zupełnie inny cel. A tym celem jest przede wszystkim zmuszenie Ciebie do myślenia, do refleksji nad tym, co obecnie zatruwa Twoje życie. Możemy ewentualnie podpowiedzieć drogę do wyjścia. Jesteś wolny i masz cieszyć się swobodnym życiem, więc chcemy abyś je miał.

A jutro nowy dzień!

Dokładnie, jutro nowy dzień. Pierwszy, być może, dzień Twojego nowego życia, pełnego nadziei, jasnej przyszłości i lekkiego sumienia w każdej swej chwili. Zastanów się, czy Twoje szczęście ma cenę. Mamy nadzieję, że tylko wartość. Podkreślmy więc ją razem!

Komentarze (0)