19 stycznia 2021 Udostępnij

"John Wick 4" Filmowanie prawdopodobnie rozpocznie się w tym roku

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Keanu Reeves może wślizgnąć się z powrotem do swojego garnituru Johna Wicka i zamordować bezimiennych popleczników bardzo, bardzo szybko. Jak już wcześniej ogłoszono, John Wick 4 i John Wick 5 mają już zielone światło, a pierwotnie plan zakładał zastrzelenie ich z powrotem do tyłu. Ale pandemia koronaawirusa sprawiła, że wiele takich planów stało się nieaktualnych, pozostawiając w powietrzu harmonogram strzelania do Johna Wicka 4 i 5. Ale według współgwiazdy Iana McShane'a, filmowanie Johna Wicka 4 rozpocznie się prawdopodobnie w tym roku.


Pewnie już o tym zapomniałeś, ale był tam krótki okres, w którym mieliśmy dostać zarówno John Wick 4, jak i The Matrix 4 tego samego dnia, 21 maja 2021 roku. Zgadza się. 21 maja miał nam dać dwa razy więcej niż Kenau Reeves robiący fajne gówno akcji! Niestety, nie miało tak być. Jeszcze zanim pojawiła się pandemia i zrobiła mincmeat z większości filmów, franczyzodawca Chad Stahelski powiedział, że data premiery knota może ulec zmianie, ponieważ pracował również nad The Matrix 4. Pewnie, planowanie w połączeniu z blokadami koronaawirusowymi spowodowało, że John Wick 4 został przeniesiony do 27 maja 2022 roku.


Więc kiedy John Wick zacznie strzelać? Według współ-gwiazdy Iana McShane'a, odpowiedź jest oczywista - w tym roku. To znaczy, byłoby miło, gdyby miał nadzieję, że data premiery to maj 2022. We franczyzy, McShane gra Winstona, kierownika tajnego hotelu zamachowców The Continental. Winston był sprzymierzeńcem Johna Wicka w większości filmów, ale na końcu Johna Wicka: Rozdział 3 - Parabellum, zwrócił się do swojego starego kumpla - coś, o czym John Wick na pewno będzie miał kłopoty.

Podczas rozmowy McShane powiedział:

"Keanu [Reeves] i ja wymieniliśmy się noworocznymi pozdrowieniami i powiedzieliśmy, "Mam nadzieję, że zobaczymy się w tym roku. Wiem, że scenariusz jest pisany i mają nadzieję, że zrobią to w tym roku. Wiem, że zapowiedzieli, że zrobią [John Wick 4] i [John Wick 5] razem, ale kto wie. Studia ogłaszają różne rzeczy. Bez wątpienia, w tym roku zrobimy John Wick 4."

Mam tendencję do rzucania oczami na pomysł niekończących się sequeli, ale jestem skłonny zrobić wyjątek dla Johna Wicka, po prostu dlatego, że jest to dla mnie szalone, że w ogóle stało się to franczyzą. Pamiętam, że słyszałem o fabule pierwszego Johna Wicka - wściekły zabójca idzie za ludźmi, którzy zabili jego psa! - i zastanawiając się, "Wow, to głupie." Nie głupie w zły sposób, pamiętaj - po prostu głupie. Ale obowiązkowo poszedłem zobaczyć pierwszy film na pokazie prasowym i wyszedłem zachwycony. Oglądanie Keanu Reevesa wykonującego fajne akrobacje i strzelającego do bandy złych dupków było po prostu zbyt dobrą zabawą, a w momencie, gdy ogłosili sequel, byłem zachwycony.

Teraz, John Wick zamienił się w całą franczyzę. Istnieją nie tylko sequeli, ale również spin-off serialu telewizyjnego w utworach o nazwie Kontynentalny, a także spin-off filmu, Ballerina.

John Wick 3 (2019) online

Komentarze (0)