24 grudnia 2020 Udostępnij

Zabawki erotyczne do BDSM – jakie wybrać?

Gadżety erotyczne do BDSM, a także seks z jego elementami wzbudzają u nas wiele emocji, przeważają jednak fascynacja i ciekawość – zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Osoby, które nie miały jeszcze okazji wypróbować tego typu gier łóżkowych wahają się, czy aby na pewno jest to właściwy pomysł. Podpowiadamy: jasne, że tak! BDSM pozwoli dodać życiu erotycznemu nowych wrażeń i emocji, a także tak potrzebnej pikanterii, usunie nudę z naszej sypialni, pozwoli na wypróbowanie czegoś nowego. Na naszej stronie znajdziesz porady, po jakie gadżety warto sięgnąć i dlaczego.

Gadżety dla osób doświadczonych i nowicjuszy

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący, a Twoja wiedza o BDSM opiera się wyłącznie na „50 twarzach Grey’a”, czy też masz już doświadczenie w tych klimatach – gadżety, jakie są dostępne na rynku na pewno spełnią Twoje gusta i oczekiwania. Zarówno nowicjusze, jak i osoby z zaawansowanym doświadczeniem mogą znaleźć odpowiednie dla siebie zabawki BDSM – zarówno w wersji soft, jak i hard. Pozwolą Ci one na urozmaicenie życia seksualnego, zmieniając jego poziom, a także masz okazję w niezobowiązujący sposób doświadczyć czegoś innego niż do tej pory.

Przeznaczone dla miłośników BDSM są m. in. proste kajdanki czy przepaski na oczy. Nie ma zatem konieczności decydowania się od razu na uprzęże, pejcze czy stroje z lateksu. Nie mamy wątpliwości co do tego, że w sklepie internetowym Eroplanet wszyscy klienci, niezależnie od tego, czy są zaawansowani czy nie, znajdą doskonale dostosowane do swoich oczekiwań gadżety.

Które zabawki do BDSM wybrać?

Od momentu pojawienia się książki oraz filmu na jej podstawie („50 twarzy Grey’a”), gadżety erotyczne do BDSM stały się niezwykle popularne. Jeśli nie masz pewności, na które z nich postawić, zapoznaj się z naszym poradnikiem i dokonaj właściwego wyboru w sposób świadomy. Na początek lepiej nie kupować więcej niż kilka gadżetów – warto bowiem najpierw się przekonać, czy ten rodzaj zabaw łóżkowych jest dla nas odpowiedni. Z biegiem czasu możemy powiększać swoją kolekcję o coraz bardziej wymyślne akcesoria do BDSM. 

Ozdobne gadżety BDSM:

Maski - stanowią gadżety bondage, mające na celu wprowadzenie aury tajemniczości. Umożliwiają partnerom wcielanie się w różne role. Dzięki zakryciu nimi twarzy możliwe jest wyzwolenie tego, co tkwi w naszej wyobraźni i naszych fantazjach. Maski są bardzo dobre i bezpieczne dla osób początkujących z BDSM.

Packi – ich zadanie polega na wymierzaniu kar nieposłusznym uległym. Dostępne są w wielu rozmaitych kolorach oraz kształtach. Stanowią niezwykle zmysłową zabawkę erotyczną dla odważnych. Sprawdzają się zarówno u osób początkujących, jak i doświadczonych.

Seksowne obroże – obroże są symbolem uległości. Oprócz tego ciekawie zdobią ciało. Można je nosić w sypialni oraz poza nią. Sprawdzą się u początkujących i zaawansowanych w sztuce BDSM.

Erotyczne pejcze – ich zadaniem jest dawanie przyjemności. Za ich pomocą można delikatnie muskać ciało, jak i uderzać skórę partnera, co z pewnością przysporzy Wam wiele radości. Sprawdzają się przy różnym stopniu zaawansowania.

Gadżety do krępowania

Są wśród nich rozmaite artykuły BDSM. Sprawdzają się one zarówno u osób początkujących, jak i zaawansowanych. Dają możliwości stosowania ich na różne sposoby – można wiązać nimi partnera, krępować go w rozmaity sposób, zasłaniać jego oczy czy też krępować nogi i ręce. Wszystko zależy od Waszej kreatywności i inwencji twórczej. Wśród tego typu gadżetów polecamy szczególnie:
- liny,
- kajdanki,
- taśmy,
- szarfy.
Kajdanki i szarfy pomogą początkującym wejść w świat BDSM, zaś gdy ich zainteresowanie wzrośnie mogą po kolei sięgać po następne, bardziej zaawansowane akcesoria. 

Uwielbiacie przebrania?

Artykuły i zabawki BDSM, mocno wpływające na wyobraźnię, rozbudzające żądze i pomagające wejść w różne role to winylowe oraz skórzane kostiumy. Wygląda się w nich ponętnie, a poza tym wywołują u noszącego poczucie władzy, co pozwala dominować nad partnerem. Jest to propozycja dla odważnych i z bogatą wyobraźnią oraz dla osób doświadczonych w klimatach BDSM.

Nie obawiaj się próbowania nowości!

Artykuły BDSM doskonale potrafią podnieść temperaturę w sypialni. Żywimy nadzieję, że od tej pory wybór odpowiednich gadżetów będzie dla Ciebie i Twojego partnera możliwy i prosty. Jeżeli natomiast chcesz się dowiedzieć więcej na temat samego seksu bondage – zapoznaj się z innymi naszymi artykułami dostępnymi na blogu, np. „BDSM – odważna zabawa dla dorosłych”.  

Komentarze (0)