2 sierpnia 2017 Udostępnij

Prezent dla miłośnika sportów ekstremalnych

Osobie, która jest miłośnikiem sportów ekstremalnych, można podarować prezent w formie przygody. Takim upominkiem może być skok na bungee lub ze spadochronu, przejażdżka sportowym samochodem lub lot samolotem. Prezent w formie przygody można podarować osobom, które nie boją się wyzwań i są żądne ekstremalnych przeżyć. Prezent w formie przygody można podarować bratu, tacie, przyjacielowi, siostrze, mamie, koleżance, etc. Przy czym należy pamiętać, że tego typu upominki nie są przeznaczone dla osób z chorym sercem. Z reguły prezentów w formie ekstremalnej przygody nie powinno podarowywać się również seniorom i osobom niepełnoletnim.

Skoki na prezent – na bungee i ze spadochronu

Dobrym pomysłem na prezent dla osoby, która jest spragniona ekstremalnych przygód jest voucher na taką przygodę. Spodoba się on w szczególności osobom, które nie boją się wysokości i marzą o przeżyciu skoku ze spadochronem lub na bungee. Kraków, Warszawa, Poznań i Wrocław to miasta, w których można zrealizować ekstremalne plany. W celu upamiętnienia przeżycia warto wykupić prezent wraz z zdjęciami i videofilmowaniem. Skoki na bungee i ze spadochronu odbywają się pod okiem wykwalifikowanego zespołu.

Przejażdżka sportowym samochodem

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent dla osoby, która jest żądna przeżyć, fundującym dużą dawkę adrenaliny, są przejażdżki sportowym samochodem, np. Astonem Martinem (samochodem Jamesa Bonda), Subaru, BMW, Lamborghini czy najnowszym modelem Ferrari. Taki upominek zazwyczaj obejmuje: krótkie szkolenie z obsługi samochodu, przejażdżkę oraz pamiątkowy certyfikat. Prezent w formie przejażdżki sportowym samochodem jest przeznaczony dla osób z prawem jazdy oraz dobrze czujących się za kierownicą. Vouchery na przejażdżki realizowane są od marca do listopada.

Lot samolotem ultralekkim na prezent

Nietuzinkowym pomysłem na prezent jest voucher na lot samolotem ultralekkim. Taki upominek realizowany jest m.in. na terenie Torunia i Łeby. Obejmuje on 40 minut lotu oraz 20 minut teoretycznego szkolenia. Taki prezent przeznaczony jest dla osoby, która waży mniej niż 100 kg i ma więcej niż 14 lat (osoby, które mają mniej niż 18, a więcej niż 14 lat powinny mieć pisemną zgodę opiekuna prawnego). Istotny wpływ na realizacje prezentu w postaci lotu samolotem ultralekkim ma pogoda – nie może być opadów atmosferycznych oraz silnego wiatru.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)