10 marca 2021 Udostępnij

Promocje Betfan

​W branży bukmacherskiej standardem stało się oferowanie bonusów dla osób, które dopiero rejestrują konto. Mają one oczywiście na celu zachęcenie klienta do korzystania z usług danego przedsiębiorstwa i rozpoczęcia gry. Jak wygląda bonus powitalny Betfan? Czy w ogóle firma przewidziała promocje dla nowych graczy Betfan? Czy dla osób zakładających konto udostępniane są dodatkowe kody Betfan, które pozwalają rozszerzyć pakiet nagród początkowych? Oczywiście, że tak. Oferta benefitów jest atrakcyjna.

Bonus powitalny Betfan

Zakład bukmacherski, który chce przywitać swojego klienta, zapewnić mu przyjemny początek przygody z obstawianiem zdarzeń sportowych i zachęcić do aktywnej gry, powinien przyznać specjalny bonus powitalny. Tak jest też w przypadku firmy Betfan, która trzy razy zwiększa saldo użytkownika po dokonanych przez niego wpłatach. Musi on jedynie przelać określone sumy.

Bonus dotyczy trzech pierwszych zasileń konta. W przypadku pierwszej wpłaty kwota minimalna to 20 zł, drugiej 40 zł, a trzeciej 100 zł. Promocje dla nowych graczy Betfan przewidują podwojenie środków przelanych na konto przez użytkowników. Firma nakłada jednak pewne ograniczenia. Maksymalnie bonus może wynieść 777 zł. Oznacza to, że w przypadku zdeponowania kwoty np. 800 zł gracz otrzyma dodatkowe środki na grę w wysokości 777 zł.

Graj bez ryzyka

Nowi użytkownicy mogą również liczyć na ochronę swoich stawek przy trzech zakładach, które obstawiane są po wpłatach. Warunkiem jest zdeponowanie minimalnych wymaganych kwot. Przy pierwszej wpłacie jest to wysokość 20 zł, drugiej 40 zł, trzeciej 100 zł. Progi są zatem takie same jak w przypadku, gdy wykorzystamy bonus powitalny Betfan dotyczący zwiększenia salda. Ważne też, że stawki zakładów nie mogą być niższe od wpłaty. Jeśli nowy użytkownik serwisu spełni te warunki, zagra bez ryzyka utraty środków. W przypadku, kiedy jego typowanie okaże się błędne, stawki zakładów zostaną mu zwrócone.

Graj za pieniądze bukmachera

Firma przewiduje również tzw. freebet, czyli możliwość obsawienia zdarzeń bez wnoszenia stawki. Gra odbywa się za środki bukmachera. W przypadku wygranej na konto gracza trafia suma pomniejszona o wkład bukmachera. Jeśli z kolei kupon okaże się nietrafiony, użytkownik nie traci nic. To sprawiedliwa i bezpieczna dla użytkownika forma promocji. 

Kody Betfan

Firma przewidziała również możliwość rozszerzenia pakietu promocyjnego na start. Wystarczy podczas rejestracji konta wprowadzić kody Betfan, które kolportowane są przez samego bukmachera lub można je znaleźć na różnych stronach należących do partnerów przedsiębiorstwa. Obecnie aktywny jest kod BETFAN. Dzięki niemu nowy gracz otrzyma większe możliwości uzyskania dodatkowych środków po zdeponowaniu swoich pieniędzy. Kody Betfan uaktywniają także 15 darmowych gier ze stawkami 2 zł. Klient uzyska też możliwość przeprowadzenia trzech gier bez podatku. Oznacza to, że jeśli jego kupon okaże się zwycięski, nie zostanie potrącona zaliczka dla fiskusa. Każdy użytkownik może też zaprosić do aktywnej zabawy w serwisie swojego znajomego. Jeżeli mu się to uda, zostanie nagrodzony kwotą 100 zł.

Artykuł partnera

Komentarze (0)