10 grudnia 2016 Udostępnij

Sprawdź wiarygodność kontrahenta

Nie ufaj nikomu, to złota zasada w biznesie, do której powinien się stosować każdy, kto wchodzi we współpracę z kontrahentami. Jeśli zamierzasz podjąć bliską współpracę z kontrahentem, którego nie znasz i nie zna go nikt z Twojego otoczenia, prześwietl go nim podpiszesz umowę. W tym zadaniu przyjdzie Ci z pomocą biuro detektywistyczne.

W ofercie biura znajduje się usługa sprawdzania wierzytelności kontrahentów. Detektyw na mocy posiadanych instrumentów dokładnie przebada osobę. Detektyw, np. z biura detektywistycznego Rangotis - detektyw.com.pl wykona szeroko zakrojoną obserwację, na podstawie której dostarczy Ci wyczerpujących informacji na temat Twojego kontrahenta. Sprawdzi on nie tylko jego dotychczasowe działanie, a także dokładnie przebada jego historię.

Obserwacja będzie bazowała na prześwietleniu aktualnego oraz dotychczasowego działania w biznesie kontrahenta. Pozwoli ona odpowiedzieć na pytanie, czy osoba ma długi, czy ma zaciągnięte kredyty, czy ma podejrzaną historię, czy nie toczy się wobec niej postępowanie komornicze, a także czy jest powiązana z osobami z Twojego otoczenia biznesowego. Dzięki zebraniu wszystkich informacji, uchronisz siebie i swój biznes przed ewentualną.

Dziś kiedy każdy liczy na łatwe pieniądze, nie trudno w biznesie trafić na oszusta. Biuro detektywistyczne prześwietli Twojego kontrahenta i pozwoli podjąć Ci najlepsze decyzje. Wiele słyszy się dziś o osobach wyłudzających pieniądze, czy o takich które celowo działają na niekorzyść przedsiębiorstwa, by celowo doprowadzić do jego upadłości. Być może Twój kontrahent działa dla Twojej konkurencji i pojawił się na Twojej drodze, tylko po to, aby wykraść całe know how Twojego działania. Ustawa o zakazie konkurencji często jest łamana, lecz rzadko dochodzi do spraw w sądzie z jej wykorzystaniem. O nieuczciwej konkurencji mówi się nie tylko wtedy, gdy ktoś produkuje te same wyroby w niższych cenach lub oferuje te same usługi, lecz także wtedy, gdy osoba psuje opinie o firmie na rynku, bądź nad wyraz ją zachwala. Jeśli nie chcesz mieć do czynienia z osobą, która chce poznać od podszewki sposób działania Twojego przedsiębiorstwa, lepiej sprawdź kontrahenta nim będzie za późno. Więcej informacji na temat detektywa można znaleźć na stronie detektyw.com.pl.

detektyw warszawa

Twój profesjonalny prywatny detektyw będzie pracował dla Ciebie z ukrycia i nie zauważalnie. Zbierze on wszystkie informacje o kontrahencie. Przygotuje dla Ciebie wyciągi z banku, sprawdzi bilingi telefonicznie i zrobi cały zapis z historii działania kontrahenta. Być może osobą, z którą planujesz współpracować okaże się czysta jak łza i uczciwa, ale lepiej jest sprawdzić jej wiarygodność niż nie. Pozory często mylą, a prześwietlenie kontrahenta będzie dla Twojego detektywa prostym zadaniem.

Detektyw zbierze dla Ciebie informacje na temat zachowania kontrahenta, sprawdzi je aktualne oraz ostatnie miejsca zamieszkanie, prześwietli on jego stosunki z Twoimi pracownikami bądź kontrahentami, sprawdzi nawet czy posiada nałogi, a także czy należy do sekt. Wszystkie te informacje zostaną zebrane na bazie obserwacji. Jest to główna metoda, którą stosuje się w sytuacjach gdy istnieje podejrzenie o nieprawdomówności badanej osoby. Często dzieje się tak, że to dopiero po przeprowadzonej obserwacji detektywistycznej dowiadujemy się, że osoba która wydała się nam znana jest kimś całkowicie innym. Powstaje wówczas drugie oblicze tej osoby.

Wszystkie informacje zebrane przez detektywa będą zebrane i przedstawione Ci w formie pisemnych raportów. U detektywa możesz przebadać nie tylko kontrahenta krajowego, lecz także możesz przebadać osobę z zza granicy. Detektyw świadczy również usługi sprawdzania wierzytelności osób na co dzień mieszkających poza granicami naszego kraju. Na podstawieni obserwacji detektywa dowiesz się, czy Twój kontrahent nie ma bliskich kontaktów z kobietą z Twojego otoczenia. Niejednokrotnie detektywom udało się dowieść o zdradach żon z kontrahentami. Wykonują oni wówczas zdjęcia z lokali rozrywkowych bądź z miejsc, gdzie żona z kontrahentem wspólnie spędziła noc.

Zatem jeśli Twój kontrahent wydaje Ci się być podejrzany, nie znasz jego przeszłości, masz z nim zawrzeć długookresową współpracę, gdzie w grę będą wchodziły duże pieniądze, sprawdź jego wierzytelność u detektywa.

Za pomoc przy opracowaniu tekstu podziękowania dla Biuro Detektywistyczne Rangotis w Warszawie, ul. Kolejowa 45A, 01-210 Warszawa, adres strony detektyw.com.pl

Komentarze (0)